Верифікований профіль
4
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
22
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж квартир (18)

  • STATUS
    26 500 $
    678 $/м²

    Княгинин вул., (Будинок 39)

    1 кімната
    39 / 15 / 10 м²
    поверх 14 з 14
    2021 рік побудови
    1 тиж. тому
    Рієлтор
  • STATUS
    43 000 $
    1 067 $/м²

    Надрічна вул., (Будинок 1)

    1 кімната
    40 / 15 / 15 м²
    поверх 9 з 10
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається 1к квартира в ЖК Княгинин центр 1 підʼїзд Поверх 9/10 Площа 40,3 Площа кухні 14,5 Індивідуальне газове опалення Зроблена тепла підлога коридор ,кухня ,коридор ,ванна Вже заведені комунікації,можна йти робити ремонт Переуступка Ціна 43000
    Рієлтор
  • STATUS
    71 000 $
    1 878 $/м²

    Отця Івана Блавацького вул., 18 к1

    1 кімната
    38 / 16 / 17 м²
    поверх 5 з 7
    2022 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається 1к квартира Опришівська Слобода Площа 37.8 Кухня 16.9 Жила 15.6 Опалення індивідуальне газове Дорогий ремонт 70000$
    Рієлтор
  • STATUS
    89 000 $
    2 070 $/м²

    Приозерна вул., 25

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Парк ім. Тараса Шевченка ЖК Millennium
    1 кімната
    43 / 10 / 20 м²
    поверх 6 з 9
    2022 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж 1к перепланована в 1,5к ЖК Millenium вул Приозерна 25 6/10 43 м2 /20м2 / 10 м2 гардеробна кімната індивідуальне газове опалення цегляний будинок видова на мале озеро і у двір техніка Whirlpool кондиціонер холод/тепло тепла підлога повсюди окрім спальні вінілове підлогове покриття
    Рієлтор
  • STATUS
    51 000 $
    1 700 $/м²

    Залізнична вул., 47

    БЕЗ КОМІСІЇ Залізничний
    1 кімната
    30 / 13 / 10 м²
    поверх 1 з 4
    2021 рік побудови
    1 тиж. тому
    Пропозиція 1к Вул. Залізнична,47 Австрійський будинок (80-90ті роки) Поверх 1/4 Площа 30 м² Кухня 10 м² Опалення індивідуальне газове Підігрів підлоги ванна, коридор. Квартира з косметичним ремонтом, меблями та технікою (пральна машина,холодильник, плита, мікрохвильова піч) Мультимедіа : швидкісний інтернет, цифрове ТБ Комунікації: газ, вивіз відходів, електрика. Будинок цегляний з хорошою шумоізоляцією. До центру міста 8 хвилин пішки та 2 хвилини до залізничного вокзалу
    Рієлтор
  • STATUS
    55 700 $
    1 043 $/м²

    Михайла Мулика вул. (Гаркуші), 23

    БЕЗ КОМІСІЇ Залізничний
    2 кімнати
    53 / 29 / 13 м²
    поверх 7 з 7
    1 тиж. тому
    Пропозиція на продаж Мансарда 2 кімнатна Вул. Гаркуші, 23 Загальна площа: 53.4м2 Житлова: 28,6м2 Кухня:13.1м2 Поверх: 7/7 Індивідуальне газове Ціна: 55 700$
    Рієлтор
  • STATUS
    47 700 $
    1 021 $/м²

    Михайла Мулика вул. (Гаркуші), 23

    БЕЗ КОМІСІЇ Залізничний
    2 кімнати
    47 / 26 / 15 м²
    поверх 7 з 7
    1 тиж. тому
    Пропозиція на продаж Мансарда 2 кімнатна Вул. Гаркуші, 23 Загальна площа: 45,7м2 Житлова: 24,5м2 Кухня:14,3м2 Поверх: 7/7 Індивідуальне газове Ціна: 47 700$
    Рієлтор
  • STATUS
    67 000 $
    1 523 $/м²

    Вовчинецька вул., 223-А

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Софіївка
    ЖК U One
    1 кімната
    44 / 14 / 18 м²
    поверх 4 з 13
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається 1к квартира в ЖК Юван Вовчинецька 223 Поверх 4/13 Корпус 3 Площа 44м Площа кухні 18 Будинок зданий Переуступка
    Рієлтор
  • STATUS
    81 000 $
    1 884 $/м²

    Княгинин вул., (Будинок 15)

    1 кімната
    43 / 14 / 14 м²
    поверх 5 з 11
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж 1к ЖК Княгинин 44 15 секція 3 підʼїзд 5/11 Площа 43 м.кв Житлова 14,4 м.кв Кухня 13,8 м.кв 81000$
    Рієлтор
  • STATUS
    59 500 $
    2 052 $/м²

    Євгена Коновальця вул., 207

    БЕЗ КОМІСІЇ Опришівцi
    1 кімната
    29 / 16 / 6 м²
    поверх 2 з 4
    1 тиж. тому
    Продаж 1к квартири вул. Коновальця, 207 (Одразу біля Велмарту) Поверх:2/4 Загальна площа: 29м2 Житлова: 15,5м2 Кухня: 6,3м2 Індивідуальне газове Будинок 90-х років Є газова плита і пральна машинка. Ціна: 60 000$
    Рієлтор
  • STATUS
    57 000 $
    1 326 $/м²

    Пасічна вул., 15а

    1 кімната
    43 / 15 / 10 м²
    поверх 10 з 10
    2021 рік побудови
    1 тиж. тому
    Пропозиція 1к ЖК «Лемківський» вул.Пасічна,15 Площа — 43 м² Житлова — 15 м² Кухня — 10 м² Поверх — 10 з 10 (є технічний поверх зверху, ліфт до 9) Опалення — індивідуальне газове Новобудова 2020 року, цегляний будинок. Квартира не мансардного типу. Підігрів підлоги всюди, де плитка. Сонячна кухня з лоджією, квартира загалом дуже світла та затишна. Район Пасічна з добре розвиненою інфраструктурою: поруч школи, дитячі садочки, магазини, аптеки та зупинки громадського транспорту. У дворі облаштований дитячий майданчик, є паркінг та гаражі. Підходить під програму єОселя, державні постанови та можливу купівлю по ваучеру. Ціна — 57 000 $
    Рієлтор
  • STATUS
    57 000 $
    983 $/м²

    Галицька вул., 80б

    БЕЗ КОМІСІЇ Пасiчна
    2 кімнати
    58 / 30 / 11 м²
    поверх 10 з 10
    2006 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається 2к Квартира Масандра по Вул Галицькій 80б Поверх 10 Площа 58м Площа кухні 10,5м Індивідуальне газове опалення В квартирі залишається вся необхідна техніка Документи від 3 років
    Рієлтор
  • STATUS
    130 000 $
    931 $/м²

    Провулок Барвистий, 3

    БЕЗ КОМІСІЇ
    2 кімнати
    140 / 34 / 13 м²
    поверх 1 з 2
    2015 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продається будинок с Вовчинець Садове товариство Агрохімік ПровулокБарвистий 3 Поверхів 2 Площа 139.7 Жила 33.7 Кухня 12.5 Спальні 2 Ванні кімнати 2 Гардероб Гараж Опалення : -котел на дрова -ектричний котел -бойлер -сонячні батареї Заведено 15кв світла 3фази Можна заключити договір з Обленерго продавати електроенергію від сонячних батарей Ділянка 5.2 сот Будинок збудований 2015р
    Рієлтор
  • STATUS
    45 000 $
    1 023 $/м²

    Ленкавського вул., 34

    1 кімната
    44 / 16 / 15 м²
    поверх 15 з 15
    3 тиж. тому
    ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА загальна площа 44м Переуступка входить у вартість Поверх 15, для поціновувачів чудового виду, який відкривається на територію житлового комплексу та озеро. 3 хвилини від озера. 1 Коридор - 7,92 m 2 Кухня - 15,26 m 3 Спальня - 15,96 m 4 Ванна - 5,24 m Переваги ЖК Manhattan, що не залежно від відключення світла, працюватиме ліфт, подача води та опалення. Чудове розташування в центрі міста. На території будинку є велика дитяча площадка, безліч магазинів, тренажерний/спортивний зал у комплексі.
    Рієлтор
  • STATUS
    32 000 $
    831 $/м²

    Миру вул., 42

    БЕЗ КОМІСІЇ Будівельників
    1 кімната
    39 / 24 / 15 м²
    поверх 1 з 1
    3 тиж. тому
    Пропоную 1к квартира Вул Миру 42 Площа 38.5 м.кВ Опалення пічне газове Вода підведена Потребує ремонту Є місце для авто Підвал Кладовка Можливість добудови Постанови 33000$
    Рієлтор
  • STATUS
    70 000 $
    1 502 $/м²

    Героїв Миколаєва вул., 129А, корпус 11, 7, 8

    1 кімната
    47 / 20 / 13 м²
    поверх 2 з 14
    2025 рік побудови
    3 тиж. тому
    Пропозиція продажу ЖК Паркова Алея 1к квартира Площа: 46,6 м.кв Поверх 2 з 10 Опалення індивідуальне газове Зданий обжитий будинок. Квартира частково укомплектована меблями й технікою, якісний ремонт- робився для себе. Ціна 70 000$
    Рієлтор
  • STATUS
    64 000 $
    943 $/м²

    Приозерна вул., 32

    2 кімнати
    68 / 35 / 16 м²
    поверх 10 з 11
    2020 рік побудови
    3 тиж. тому
    Пропозиція продажу Ексклюзив 2к сирець •ЖК Міленіум. 3 черга 24 будинок •10 з 11 поверх •Вул. Приозерна 32 •Крихівці •Загальна площа 67.9м2 •Заведено вода, електрика, газ ( є лічильник ) •Є засклена лоджія •Стеля - монолітні плити •Вигляд у внутрішній, видніються гори і на Липки з іншого боку •Двостороння •Закрита територія, відкрита парковка 64600$
    Рієлтор
  • STATUS
    85 500 $
    1 613 $/м²

    Вовчинецька вул., (Будинок)

    1 кімната
    53 / 18 / 20 м²
    поверх 2 з 8
    2025 рік побудови
    3 тиж. тому
    продаж !!! 1к квартира ЖК ПРИВОКЗАЛЬНИЙ ( біля квіткового ринку і вокзалу) Поверх 2/8 Площа 53м2 Індивідуальне електричне опалення Всюди тепла підлога, зонована. Два кондиціонери Дизайнерський ремонт Велика кухня студія з відпочинковою зоною і телевізором . Ціна 85500$
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: