Верифицированный профиль
4
Года опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
22
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
2 дня назад

Продажа квартир (18)

  • STATUS
    26 500 $
    678 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 39)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    1 комната
    39.1 / 15.2 / 10.2 м²
    этаж 14 из 14
    2021 год постройки
    1 нед. назад
    Риелтор
  • STATUS
    43 000 $
    1 067 $/м²

    Надречная ул., (Будинок 1)

    1 комната
    40.3 / 15 / 14.5 м²
    этаж 9 из 10
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    Продається 1к квартира в ЖК Княгинин центр 1 підʼїзд Поверх 9/10 Площа 40,3 Площа кухні 14,5 Індивідуальне газове опалення Зроблена тепла підлога коридор ,кухня ,коридор ,ванна Вже заведені комунікації,можна йти робити ремонт Переуступка Ціна 43000
    Риелтор
  • STATUS
    71 000 $
    1 878 $/м²

    Отца Ивана Блавацкого ул., 18 к1

    1 комната
    38 / 16 / 17 м²
    этаж 5 из 7
    2022 год постройки
    1 нед. назад
    Продається 1к квартира Опришівська Слобода Площа 37.8 Кухня 16.9 Жила 15.6 Опалення індивідуальне газове Дорогий ремонт 70000$
    Риелтор
  • STATUS
    89 000 $
    2 070 $/м²

    Приозерна ул., 25

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Парк им. Тараса Шевченка ЖК Millennium
    1 комната
    43 / 10 / 20 м²
    этаж 6 из 9
    2022 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 1к перепланована в 1,5к ЖК Millenium вул Приозерна 25 6/10 43 м2 /20м2 / 10 м2 гардеробна кімната індивідуальне газове опалення цегляний будинок видова на мале озеро і у двір техніка Whirlpool кондиціонер холод/тепло тепла підлога повсюди окрім спальні вінілове підлогове покриття
    Риелтор
  • STATUS
    51 000 $
    1 700 $/м²

    Зализничная ул., 47

    БЕЗ КОМИССИИ Железнодорожный
    1 комната
    30 / 13 / 10 м²
    этаж 1 из 4
    2021 год постройки
    1 нед. назад
    Пропозиція 1к Вул. Залізнична,47 Австрійський будинок (80-90ті роки) Поверх 1/4 Площа 30 м² Кухня 10 м² Опалення індивідуальне газове Підігрів підлоги ванна, коридор. Квартира з косметичним ремонтом, меблями та технікою (пральна машина,холодильник, плита, мікрохвильова піч) Мультимедіа : швидкісний інтернет, цифрове ТБ Комунікації: газ, вивіз відходів, електрика. Будинок цегляний з хорошою шумоізоляцією. До центру міста 8 хвилин пішки та 2 хвилини до залізничного вокзалу
    Риелтор
  • STATUS
    55 700 $
    1 043 $/м²

    Михаила Мулика ул. (Гаркуші), 23

    БЕЗ КОМИССИИ Железнодорожный
    2 комнаты
    53 / 29 / 13 м²
    этаж 7 из 7
    1 нед. назад
    Пропозиція на продаж Мансарда 2 кімнатна Вул. Гаркуші, 23 Загальна площа: 53.4м2 Житлова: 28,6м2 Кухня:13.1м2 Поверх: 7/7 Індивідуальне газове Ціна: 55 700$
    Риелтор
  • STATUS
    47 700 $
    1 021 $/м²

    Михаила Мулика ул. (Гаркуші), 23

    БЕЗ КОМИССИИ Железнодорожный
    2 комнаты
    47 / 26 / 15 м²
    этаж 7 из 7
    1 нед. назад
    Пропозиція на продаж Мансарда 2 кімнатна Вул. Гаркуші, 23 Загальна площа: 45,7м2 Житлова: 24,5м2 Кухня:14,3м2 Поверх: 7/7 Індивідуальне газове Ціна: 47 700$
    Риелтор
  • STATUS
    67 000 $
    1 523 $/м²

    Волчинецкая ул., 223-А

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Софиевка
    ЖК U One
    1 комната
    44 / 14 / 18 м²
    этаж 4 из 13
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    Продається 1к квартира в ЖК Юван Вовчинецька 223 Поверх 4/13 Корпус 3 Площа 44м Площа кухні 18 Будинок зданий Переуступка
    Риелтор
  • STATUS
    81 000 $
    1 884 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 15)

    1 комната
    43 / 14 / 14 м²
    этаж 5 из 11
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 1к ЖК Княгинин 44 15 секція 3 підʼїзд 5/11 Площа 43 м.кв Житлова 14,4 м.кв Кухня 13,8 м.кв 81000$
    Риелтор
  • STATUS
    59 500 $
    2 052 $/м²

    Евгения Коновальца ул., 207

    БЕЗ КОМИССИИ Опришивцы
    1 комната
    29 / 16 / 6 м²
    этаж 2 из 4
    1 нед. назад
    Продаж 1к квартири вул. Коновальця, 207 (Одразу біля Велмарту) Поверх:2/4 Загальна площа: 29м2 Житлова: 15,5м2 Кухня: 6,3м2 Індивідуальне газове Будинок 90-х років Є газова плита і пральна машинка. Ціна: 60 000$
    Риелтор
  • STATUS
    57 000 $
    1 326 $/м²

    Пасечная ул., 15а

    1 комната
    43 / 15 / 10 м²
    этаж 10 из 10
    2021 год постройки
    1 нед. назад
    Пропозиція 1к ЖК «Лемківський» вул.Пасічна,15 Площа — 43 м² Житлова — 15 м² Кухня — 10 м² Поверх — 10 з 10 (є технічний поверх зверху, ліфт до 9) Опалення — індивідуальне газове Новобудова 2020 року, цегляний будинок. Квартира не мансардного типу. Підігрів підлоги всюди, де плитка. Сонячна кухня з лоджією, квартира загалом дуже світла та затишна. Район Пасічна з добре розвиненою інфраструктурою: поруч школи, дитячі садочки, магазини, аптеки та зупинки громадського транспорту. У дворі облаштований дитячий майданчик, є паркінг та гаражі. Підходить під програму єОселя, державні постанови та можливу купівлю по ваучеру. Ціна — 57 000 $
    Риелтор
  • STATUS
    57 000 $
    983 $/м²

    Галицкая ул., 80б

    БЕЗ КОМИССИИ Пасечная
    2 комнаты
    58 / 30 / 11 м²
    этаж 10 из 10
    2006 год постройки
    1 нед. назад
    Продається 2к Квартира Масандра по Вул Галицькій 80б Поверх 10 Площа 58м Площа кухні 10,5м Індивідуальне газове опалення В квартирі залишається вся необхідна техніка Документи від 3 років
    Риелтор
  • STATUS
    130 000 $
    931 $/м²

    Провулок Барвистий, 3

    БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    140 / 34 / 13 м²
    этаж 1 из 2
    2015 год постройки
    2 нед. назад
    Продається будинок с Вовчинець Садове товариство Агрохімік ПровулокБарвистий 3 Поверхів 2 Площа 139.7 Жила 33.7 Кухня 12.5 Спальні 2 Ванні кімнати 2 Гардероб Гараж Опалення : -котел на дрова -ектричний котел -бойлер -сонячні батареї Заведено 15кв світла 3фази Можна заключити договір з Обленерго продавати електроенергію від сонячних батарей Ділянка 5.2 сот Будинок збудований 2015р
    Риелтор
  • STATUS
    45 000 $
    1 023 $/м²

    Ленкавского ул., 34

    1 комната
    44 / 16 / 15 м²
    этаж 15 из 15
    3 нед. назад
    ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА загальна площа 44м Переуступка входить у вартість Поверх 15, для поціновувачів чудового виду, який відкривається на територію житлового комплексу та озеро. 3 хвилини від озера. 1 Коридор - 7,92 m 2 Кухня - 15,26 m 3 Спальня - 15,96 m 4 Ванна - 5,24 m Переваги ЖК Manhattan, що не залежно від відключення світла, працюватиме ліфт, подача води та опалення. Чудове розташування в центрі міста. На території будинку є велика дитяча площадка, безліч магазинів, тренажерний/спортивний зал у комплексі.
    Риелтор
  • STATUS
    32 000 $
    831 $/м²

    Мира ул., 42

    БЕЗ КОМИССИИ Строителей
    1 комната
    39 / 24 / 15 м²
    этаж 1 из 1
    3 нед. назад
    Пропоную 1к квартира Вул Миру 42 Площа 38.5 м.кВ Опалення пічне газове Вода підведена Потребує ремонту Є місце для авто Підвал Кладовка Можливість добудови Постанови 33000$
    Риелтор
  • STATUS
    70 000 $
    1 502 $/м²

    Героїв Миколаєва ул., 129А, корпус 11, 7, 8

    1 комната
    47 / 20 / 13 м²
    этаж 2 из 14
    2025 год постройки
    3 нед. назад
    Пропозиція продажу ЖК Паркова Алея 1к квартира Площа: 46,6 м.кв Поверх 2 з 10 Опалення індивідуальне газове Зданий обжитий будинок. Квартира частково укомплектована меблями й технікою, якісний ремонт- робився для себе. Ціна 70 000$
    Риелтор
  • STATUS
    64 000 $
    943 $/м²

    Приозерна ул., 32

    2 комнаты
    68 / 35 / 16 м²
    этаж 10 из 11
    2020 год постройки
    3 нед. назад
    Пропозиція продажу Ексклюзив 2к сирець •ЖК Міленіум. 3 черга 24 будинок •10 з 11 поверх •Вул. Приозерна 32 •Крихівці •Загальна площа 67.9м2 •Заведено вода, електрика, газ ( є лічильник ) •Є засклена лоджія •Стеля - монолітні плити •Вигляд у внутрішній, видніються гори і на Липки з іншого боку •Двостороння •Закрита територія, відкрита парковка 64600$
    Риелтор
  • STATUS
    85 500 $
    1 613 $/м²

    Волчинецкая ул., (Будинок)

    1 комната
    53 / 18 / 20 м²
    этаж 2 из 8
    2025 год постройки
    3 нед. назад
    продаж !!! 1к квартира ЖК ПРИВОКЗАЛЬНИЙ ( біля квіткового ринку і вокзалу) Поверх 2/8 Площа 53м2 Індивідуальне електричне опалення Всюди тепла підлога, зонована. Два кондиціонери Дизайнерський ремонт Велика кухня студія з відпочинковою зоною і телевізором . Ціна 85500$
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: